Steun ons met je internet aankopen Lees meer

Vrijwilligers

Onze kaderleden

Dit zijn de vrijwilligers die leiding geven aan de opkomsten en andere activiteiten van de speltakken.

  • Bevers

    • Debby

    Voor vragen/opmerkingen kunt u een e-mail sturen aan: bevers@scoutingnovomundo.nl. Natuurlijk kunt u de leiding ook persoonlijk aanspreken.

  • Welpen

    • Anne-Sjoerd
    • Sanne
    • Caithlin
    • Alinda
    • Aileen

    Voor vragen/opmerkingen kunt u een e-mail sturen aan: welpen@scoutingnovomundo.nl. Natuurlijk kunt u de leiding ook persoonlijk aanspreken.

  • Scouts

    • Ellen
    • Sanne
    • Michelle
    • Jordy
    • Alinda

    Voor vragen/opmerkingen kunt u een e-mail sturen aan: scouts@scoutingnovomundo.nl. Natuurlijk kunt u de leiding ook persoonlijk aanspreken.

  • Evenementencomissie

    • Lieke
    • Ellen
    • Sanne
    • Debby
  • Begeleiding Floriade

    • Michelle

Bestuur & ondersteunende personen

  • Thomas Minke

    Vicevoorzitter

    vicevoorzitter@scoutingnovomundo.nl

  • Peter van der Linden

    Bestuurslid

    bestuurslid@scoutingnovomundo.nl

  • Wilbert Verhoeven

    Penningmeester

    penningmeester@scoutingnovomundo.nl

  • Katinka van der Linden

    Vertrouwenspersoon

    vertrouwenspersoon@scoutingnovomundo.nl

  • Andrea Caro

    Ledenadministratie

    ledenadministratie@scoutingnovomundo.nl

  • Rody Molenaar

    Webmaster